sdsds

17 ଏବଂ 15 ବର୍ଷର ଝିଅଙ୍କୁ ଦୁ-ଷ୍କ-ମ୍ କରି ମାମୁ ଭାଇ ସହ ୧୦ ଜଣ ଗିରଫ ।

NEWS

ଡିସେମ୍ବର ୧୩ରେ, ଉଭୟ ଭଉଣୀ MIDC ଏବଂ ଗୋଟେ ଗାଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ 10 ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ବଡ ଭଉଣୀର ବୟସ 17 ବର୍ଷ ଏବଂ ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେ ମାସରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶାଶୁଘର ଘରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଫେରି ଆସିଥିଲେ | ସାନ ଭଉଣୀକୁ 15 ବର୍ଷ ବୟସ |

ହାଇଲାଇଟ୍ସ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ମାତୃ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାରେ ଥକି ଯାଇ ପୁଣେକୁ ଚାଲିଗଲେ। ମାଆ ଘରୁ ବାହାରିବା ପରେ ବାପା ଜେଜେମା’ଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ବାପା ନିଶା ସେବନ କରିଥିଲେ। ଲାଟୁର: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଲାଟୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଦୁଇ ନାବାଳିକା ଭଉଣୀଙ୍କୁ ବଳା-ତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମେତ 10 ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ସୋମବାର ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ଭଉଣୀ ନିଜ ମାମୁଁଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ପୁଣେ ଯାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ମୁରୁଦସ୍ଥିତ ଏକ ଶିଶୁ ଘରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। “ମାଆ ଘରୁ ବାହାରିବା ପରେ ବାପା ଏକ ନିଶା ହେବା ପରେ ଉଭୟ ଭଉଣୀ ନିଜ ଜେଜେମା’ଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ।

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମାମୁଁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଭାଇ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ବଡ ଭଉଣୀର ବୟସ 17 ବର୍ଷ ଏବଂ ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେ ମାସରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶାଶୁଘର ଘରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଫେରି ଆସିଥିଲେ | ସାନ ଭଉଣୀକୁ 15 ବର୍ଷ ବୟସ | ସହକାରୀ ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଡିସେମ୍ବର ୧୩ ରେ MIDC ଏବଂ ଗେଟ ଗାଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ 10 ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଡ଼ ଭଉଣୀର ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶିଶୁ ବିବାହ ଏବଂ ବଳାତ୍କାର ବିଭାଗରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଛି ବୋଲି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *