rasi

୧୮ ଡ଼ିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଆୟ ମାର୍ଗ ମିଳିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି କଠିନ ଦେଖାଯାଏ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦୃଢ ରହିବେ | ଆପଣ ଶକ୍ତିର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଅବସ୍ଥା ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଚାଲିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଶୁଭ ସୂଚନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ | ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନବାଗତମାନଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସିବ | ଅଫିସରେ ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଚାଲିବା ହେବ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃ। କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଅଫିସ୍ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ରିଏଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତେବେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବାର ଲାଭ ଦେଖିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ବିଘ୍ନ ଦୂର ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବଡ଼ କାମ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଯେକୌଣସି ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଆଜିର ଦିନ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କାହା ସହିତ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଦାସୀନ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | କେତେକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ସେଠାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକ ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ | ଆଜି ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ | ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *