rasi

୨୦ ଡ଼ିସେମ୍ବର ସୋମବାର ୨୦୨୧ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅଫିସରେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ | ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ମନ ରହିବ ନାହିଁ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ | ମାର୍କେଟିଂ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧା ଦୂର ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ହଠାତ୍ ରୋଜଗାରର ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରେ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଚାପ ପଡ଼ିବ | ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବ | ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପୁରୁଣା କିଛି ଉପରେ ଅଧିକ ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆୟ ଏବଂ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣ ନିଜ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଜୀବନର ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ଅବଦାନ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଧନୁ ରାଶି ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | କିଛି ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନର ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ ରହିବେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିଶେଷକରି ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରକାର କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସହଭାଗୀତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବନ୍ତୁ | ଭଲ ରୋଜଗାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନର କଠିନ ସମୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଘର ପରିବାରରେ ଏକ ଖୁସି ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଉତ୍ତମ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜିର ସମୟ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଇଚ୍ଛାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ କିଛି ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ଭଲ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ହେତୁ, ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *