nama

A ଅକ୍ଷର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ୨୦୨୨ ମସିହାର ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ ଓ ଦିନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ଵିଵାହ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ କିପରି ରହିବ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ହେଉଛି A ଵ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ୨୦୨୨ ମସିହାର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଓ ରାଶିଫଳ , କେମିତି କଟିବ A ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ୨୦୨୨ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା , ବର୍ଷ ୨୦୨୦ ଓ ୨୧ ଆମ ଵ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀଵନ ଓ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ମାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା , ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାଧାରଣତଃ ୨୦୨୨ ଆମ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ରହିବ , ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ୨୦୨୨ A ଵ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର କ’ଣ ରହିବ ଭବିଷ୍ୟ ବାଣୀ କିପରି ଦିନ କଟିବ , କ’ଣ ରହିବ ରାଶିଫଳ ,

ଦିନ କିପରି ଯିବ ଜାଣନ୍ତୁ , ଯାହାର ନାମ A ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କର କୃପା ରହିବ , ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଦୃଶ୍ୟ ହୁଏ ଯଦି ଆମେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କହିବା ତେବେ ଏହି ବର୍ଣ୍ଣମାଳାର କୃତ୍ତିକା ନକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଡେ , ଯାହା ମଧ୍ୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ଆସିଥାଏ , ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମେଷ ରାଶିର ସଂକେତ ଦେଖାଯାଏ , ଯାହାର ଶାସକ ପ୍ରଭୁ ମଙ୍ଗଳ , ମଙ୍ଗଳ ଦେଶ ମଧ୍ୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ , କିନ୍ତୁ ଅଗ୍ନି ଉତ୍ପାଦନ ହେତୁ ଉଭୟ ଗ୍ରହ ଗରମ ପ୍ରଭୁତି ର ଅଟନ୍ତି , ତେଣୁ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନାମ Aରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ସେମାନଙ୍କର ନେତୃତ୍ୱ ନେବାର ଅନ୍ତର୍ନିହିତ କ୍ଷମତା ରହିଛି ,

rasi4

ଏପରି ୨୦୨୨ ର ଭବିଷ୍ୟତ ଜାଣିବା ପାଇଁ A ଅକ୍ଷର ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି ସେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଓ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ବିଶେଷ ଫଳ ପାଇଥାନ୍ତି , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଜୀବନର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ , ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ , ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା A ଅକ୍ଷର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଵା ଵ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ୨୦୨୨ ବର୍ଷ କିପରି ରହିବ , ତେବେ ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖି ପାରନ୍ତି , ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ ଜାନୁଆରୀ ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବ , ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଖା ଦେବ ,

rasi1

ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି କରାଇଵ , ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ବିସ୍ତାର ହେବ , ଏବଂ ତୁମେ ନିଜକୁ ଏକ ଭଲ କ୍ୟାରିୟର ଆଡ଼କୁ ଗତି କରିବାର ଦେଖିବେ , ଅତୀତରେ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିବାର ସମୟ ବର୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ଆସିଛି , ଜାନୁଆରୀ ରୁ ଫେବୃଆରୀ ଭିତରେ ତୁମେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବ , ଜୁନ ମାସରେ ତୁମେ ତୁମ ପରିଶ୍ରମ ଶକ୍ତି ଉପରେ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପାଇବାର ସଫଳ ହେବେ , ଏହା ପରେ ତୁମେ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ତୁମ ଚାକିରିର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ , ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଚାକିରି ଏବଂ ଭଲ ପଦଵି ପାଇବ , ଅକ୍ଟୋବର ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ,

ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଆପଣ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ , ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଦେଖିବା ତ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମସ୍ୟା ମାନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇ ପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ଜୀଵନ ସାଥି ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି , ଏପ୍ରିଲ ମାସରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖରେ କଟିବ , ପତିପତ୍ନୀ ଙ୍କ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ କିଛି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ , ତେଣୁ ଆପଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ ,ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶିକ୍ଷା ଲାଭ କରୁଛନ୍ତି ବା କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଫଳ ପାଇବେ , ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବୀ , ତେବେ ଜାଣିଲେ A ଅକ୍ଷର ଵ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ୨୦୨୨ ମସିହା କିପରି କଟିବ , ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *