rasi

୫ ଜାନୁୟାରୀ ବୁଧବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ରହିବ | ଶରୀରରେ ସାମାନ୍ୟ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବାର ଆଲୋଚନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଆଶାକର୍ମୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସ୍ଥିରତାର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ବଡ଼ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଏକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କାଗଜପତ୍ର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ | ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ସାମାଜିକ ବୃତ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ନିଜ ଉପରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛାର ଦେଶବାସୀ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତି କାରଣ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଆଶା କରନ୍ତି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଶୀଘ୍ର ଦେଖାଯିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ଯଦି ଏକ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଗତି କରିବ | ତୁମ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *