hanuman

ହନୁମାନଙ୍କ କୃପାରୁ ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ, ରହିଛି ଧନବର୍ଷା ଯୋଗ |

RASIPHALA

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ହନୁମାନଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ୬ଟି ରାଶି ଉପରେ ପଡ଼ି ସାରିଛି। ଏହି ୬ଟି ରାଶି ର ଭାଗ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସଙ୍କଟ ମୋଚନ ହନୁମାନ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ସଙ୍କଟ ହରଣ କରିନେବେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ,ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବା ମାତ୍ରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରେ ଅନେକ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବ। ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରେ ଦୁଇଗୁଣ ଦ୍ରୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ। ଶିକ୍ଷା, ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଆପଣ ଆଶାକରାଯାଇଥିବା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ।ଏହି ରାଶିର ଶୁଭ ସମୟ ଆସୁଛି। ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ। ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ବିଫଳ ହେବେ।ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବ।ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆସିବାର ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ ଦେଖାଇବ। ଶିକ୍ଷା, ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ଅପାର ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ। ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଚଲାଇବା ଆବଶ୍ୟକ।ତୁମର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସୁଖ ତୁମ ଜୀବନରେ ନକ୍ସଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।ସରକାରୀ କାମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

mahaveer

ନୂଆ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯାନ, ବାହନ, ଜାଗା, ଜମି, ଗୃହପୋକରଣ ଆଦି କ୍ରୟ କରିବା ପାଇଁ ଋଣ କରିଲେ ଋଣ ମିଳିଯିବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଯାତ୍ରାଫଳରେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସୁରୁଖୁରୁରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଆବଶ୍ୟକ ଅର୍ଥ ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ସୁଚାରୁରୂପେ ହେବ। ବିଦ୍ୟାରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ। ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପ୍ରଚେଷ୍ଟାରେ ସାଫଲ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଜନ କଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଇଛା ଅନୁସାରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବେ। ଅଫିସରେ କରିଥିବା କାମର ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବେ।କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଜବରଦସ୍ତି ଉନ୍ନତି ଓ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବ।

ଜାଗା, ଜମି, ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ବାହନ ଆଦି କ୍ରୟ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ। ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଓ ସହନ ଶୀଳତା କାଏମ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରି ସମସ୍ୟାକୁ ସୁଧାରି ନେବେ। ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଓ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ। ସାମାଜିକ ପତିଆରା ଅମଳିନ ରହିବ। ଆୟ ଉପାର୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରପ୍ରତି ସଙ୍କଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ନାହିଁ। ମିତ୍ରଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସହାୟତା ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଗ୍ରାହକ ସେବାକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ଯଶ ମାନ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଉତ୍ତମ ଆୟର ପଥ ପରିଷ୍କାର କରିବେ। ରାଜନୀତି ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଂକ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *