rasi

୮ ଜାନୁୟାରୀ ଶନିବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି କେତେକ ଜଟିଳ ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଜଣେ ଶୁଭ କାମ କରିପାରିବ | ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଢଙ୍ଗରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଚାକିରି-ବୃତ୍ତି ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଉପହାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାସକ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ସହାୟତା ଦିଆଯିବ | ଏହି ସଙ୍କେତର ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଫିଟ୍ ହେବ | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଏକାଗ୍ରତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ କିଛି କାମ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ପୂଜାରେ ତୁମର ମନ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିପାରେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଖାତା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରଖନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚାକିରୀ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି | ମନରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଇଚ୍ଛା ସତେ ଏହା ଟିକେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିମ୍ବା କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେତୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମର ଖୁସି ଆଚରଣ ଘରେ ଏକ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି ତୁମର ଭାବନା ଉପରେ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଅଛି, ଶାନ୍ତ ରୁହ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଲାଭ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି କିଛି ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମାନସିକ ଟେନସନ କିମ୍ବା ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ରହିବ | ସାଥୀ ଟିକେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଟଙ୍କା ଆସିବା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ଆଜି ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କର ନାହିଁ, ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ମୁକାବିଲା କର | ତୁମେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତ ହେବ | ଏହା ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ଏକ ସମୟ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆସିପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଗତି କରିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏପରି କିଛି କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଯାହା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଥାଏ | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ବହୁ ପରିମାଣରେ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ | ଗୁଜବ ଏବଂ ଗୁଜବ ଶୁଣନ୍ତୁ ଶୁଣନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଧନୀ ହେବାକୁ ଅଟକାଇବ ନାହିଁ | ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସମୟ ଦିଅ | ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ସଫଳତା ପାଇବ | ଆଜି ତୁମେ ଗରିବ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଜରୁରୀ | ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିଶେଷ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ। ସମସ୍ତ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ସହିତ କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ପୂରଣ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସେହି ସଫଳତା ପାଇଁ ପୁନର୍ବାର ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଏକ ଛୋଟ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର ବାହାରକୁ ଆସିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣ ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣ ସାଥୀକୁ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟର ଉତ୍ତରଦାୟିତ୍ୱ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ସଂଗୀତ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖ୍ୟାତି ଦିନ ହେବ |ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ମାମଲାରେ ଧରାପଡ଼ନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହରାଇ ପାରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ଜୀବନରେ ସବୁକିଛି ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିନାହିଁ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଘଟୁଛି | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ପିଲାକୁ ସୁଖ ପାଇବ | ଗାଇ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନୂତନ ଖର୍ଚ୍ଚ ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା କେବଳ ଭଲ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତାର ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେଇଯିବ | ଆପଣ ଅଧିକ ଜିଦ୍ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଚିନ୍ତାଧାରା ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ କିଛି କମ୍ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସରିଯିବ ବୋଲି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରଖ | କେହି କେହି ଆଜି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଆଶା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ତୁମକୁ ତୁମର ଯତ୍ନର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଚାକିରିରେ ଭାଗ୍ୟ ଆଧାରରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଅଜବ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଭାବନ୍ତୁ | ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଭୁଲିଯାଅ ଏବଂ ଆଜି ତୁମର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କର | ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସଫଳତା ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *