rasi

୮ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ହୋଇପାରେ | ଶାସକ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ସହାୟତା ଦିଆଯିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଦିନ ହେବ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବେ, ସେତେ ଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆଜି ଫେରସ୍ତ ହେବ। ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଟିକେ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ପରିବାର ସମାବେଶ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଜୀବନରେ ବହୁତ ଭଲ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ହଠାତ୍ କାହାକୁ ଭେଟିବା ଏକ ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପର୍କରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | ଶୀଘ୍ର କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବେ | କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ଜରୁରୀ | ଯଦି ଆପଣ କାହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ସକାଳେ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ଅତିରିକ୍ତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଅପରାହ୍ନରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ ଏବଂ ସଂଗ୍ରହ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ପରିସ୍ଥିତି ବଦଳୁଛି, ଏହା ସହିତ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସକାଳେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସୃଜନଶୀଳ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡିତ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ନାମ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆଗକୁ ବ, ିଲେ ତୁମେ ଅନେକ ସଫଳତା ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆସିବ ଏବଂ ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଏକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଥାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଭୋଲେନାଥଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ | ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମତ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ | ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ହାର୍ଡ ଫାଇନାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଥିବା ନକାରାତ୍ମକତାକୁ ହ୍ରାସ କରିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭବ ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ଆୟର ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କେତେକ ବିଷୟ ଉପରେ ବିଚାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପିତା ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ନିଶ୍ଚିତ କର ଯେ ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱର ଶୁଣୁଛ | ଯିଏ ତୁମକୁ ଭେଟିଲା, ଭଦ୍ର ଏବଂ ମନୋରମ ହୁଅ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିବା ସମସ୍ୟାରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି | ଦିନଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ଆଡକୁ ଗତି କରୁଛି | ମନ ପୂଜାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ବାରମ୍ବାର ପାର୍ଥକ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଏ | ଆଜି, ଆପଣ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆଖି ରୋଗ ଯନ୍ତ୍ରଣା ବଢିପାରେ | ବୈବାହିକ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ଯଦି ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସମାଧାନ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି ଆପଣ ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କର୍ମ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତି ଏବଂ ଜୁଆ ଏବଂ କଳ୍ପନା ଇତ୍ୟାଦି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ମନ କାମ କରିବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ଦିଗ ବିଷୟରେ ମନରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆମେ ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଗ୍ରଗତି କରିବୁ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ରୋମାନ୍ସକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରାଯାଏ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମ କାମ ହେତୁ ତୁମ ଘରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି :ଆଜି ତୁମ ବାପା ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ତୁମ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ଜୀବନ ପ୍ରତି ତୁମର ମନୋଭାବ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ତୁମେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ ନାହିଁ | ମୃଦୁତା ରହିବ | ଆନନ୍ଦ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ-ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି, ପ୍ରଗତି ଏବଂ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ହାସଲ କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବୃତ୍ତିରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କର | ଜିନିଷକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଟିକିଏ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ଭଲ ପରିସ୍ଥିତି ହେବ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର |

ମୀନ ରାଶି  : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ସ୍ଥିର ବଜେଟରୁ ଦୂରେଇ ଯାଅ ନାହିଁ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପୂର୍ବରୁ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ପରେ ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *