rasi

୧୦ ଜାନୁୟାରୀ ସୋମବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୁଟିନ୍ ସଂଗଠିତ ହେବ | ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ, ଦୁର୍ବଳ ମନୋବଳ ହେତୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ଦୃଢତାର ଅଭାବ ରହିବ | ଭୟ ତୁମର ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଖୋଲା ରଖ | ପରିବାର ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ପାଇକ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ କର | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଢ ମନୋବଳ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମୁଦାୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ ପାଇଁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବିଚାରାଧୀନ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ସମାପ୍ତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତାର ଯତ୍ନ ନେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ ଦେବେ | ଚିନ୍ତା ନକରି ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ମତ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ | ତୁମର ନକାରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ହେତୁ ତୁମେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ନୁହଁ | ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ଶକ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | କ୍ଷତି-ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୁଦାୟ | ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଧୀର ହେବ | ତୁମର କ୍ରେଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ସମ୍ଭବ। ଚେଷ୍ଟା କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବାଧା ଏବଂ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କରୁଥିବା କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବ, ବିରୋଧୀମାନେ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣରେ ଅନୁକୂଳ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୀକ୍ଷିତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ହେଉଛି ଯୋଗ | ବାହାର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଘଟିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟ କ’ଣ କୁହନ୍ତି ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ସମୁଦାୟ | ଆଜି, ସତ କହି ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ଖୁସି ହେବେ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା ସୁନ୍ଦର, କିନ୍ତୁ ଛୋଟ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଅଳସୁଆରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାମୂହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବୁ | ତୁମର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସ୍ଥାନରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ କିନ୍ତୁ ମହଙ୍ଗା ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସକରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ବିବାହ ବିଷୟରେ ଧାରଣା ବଦଳାଇପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିକଟତମ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବେ। ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବା ପରେ ସତର୍କ ରହିବେ | ଯତ୍ନର ଅଭାବ ବ୍ୟବସାୟ ହରାଇପାରେ | କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ସମାଧାନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆଜି, ଉଚ୍ଚ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଭାଷଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ | ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ରାଜ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ସମାଧାନ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି : ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପକୃତ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ତୁମର ଶବ୍ଦ ଦୃଢ ଭାବରେ ରଚନା ହେବା ଠାରୁ ସାବଧାନ | ଅତିଥିମାନଙ୍କର ଆଗମନ ସହାୟକ ହେବ | ମଧୁର ଆଚରଣ ସହିତ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ | ସହଭାଗିତାରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅପଚୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଆକାଂକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତାର ରାସ୍ତାରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ, ଭଲ ଆତ୍ମା ​​ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳର ଏକ ଭ୍ରମଣ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଏପରି ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯାହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଅଟେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଅସୁସ୍ଥତା ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବ | ରାଜ୍ୟରୁ ସଙ୍କଟ ଆସିବ। ମନସ୍ତାତ୍ତ୍ୱିକ ହେବ | ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାର ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ |ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି, ତୁମେ ଶେଷରେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଏବଂ ଋଣ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବ |ମନକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂତନ ପ୍ରତିଭା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସାମାଜିକ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଭାଷଣରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ | ତୁମ ହୃଦୟ ତୁମକୁ ଦିନସାରା ମନେ ରଖିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଶିଶୁ ସୁଖ ହାସଲ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ| ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆରାମ ପାଇବେ। ଚତୁର କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ କରିବ | ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ବିଫଳତା ଉତ୍ସାହ ହ୍ରାସ କରିବ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିବ ନାହିଁ | ଛାତ୍ରମାନେ ନୂତନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଦିଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ତାରାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ଦେବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ | ସମାନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ରାଶି ମଧ୍ୟମ ହେବ | ଶତ୍ରୁ ଅସୁବିଧା ସମ୍ଭବ | ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କାର୍ଯ୍ୟ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ଖୁସି ହେବେ, ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଏବଂ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ | ଆର୍ଥିକ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅସୁସ୍ଥତାରୁ ତୁମେ ଆରାମ ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ ହେବ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଅଧିକ ସମୟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ୟାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି ହସିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା ତୁମେ କମ୍ ଫଳ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସପକ୍ଷରେ ମାମଲା ସମାଧାନ କରିପାରିବ। ଶାରୀରିକ ସୁସ୍ଥତା ରହିବ | କାରବାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ | ସମ୍ପ୍ରତି ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ଯଦି ତୁମେ ଚତୁରତାର ସହିତ କାମ କର, ସଫଳତା ସମ୍ଭବ, ବୃଥା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ନୁହେଁ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *