rasi

୧୦ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ, ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ମନୋଭାବରେ ଦୃଢ ରହିବାକୁ ଆଶା କରିପାରେ | ତୁମର ନୀରବତା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେବ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ଏହା ଭଲ ଯେ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏବଂ ପ୍ରଗତି ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭାବିନଥିବେ | ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ଭଲ ରହିବ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ କାହାକୁ ଆଘାତ କରେ ନାହିଁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ନା ତୁମେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବ କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଆଜି ତୁମକୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିବ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ତୁମେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ ପାଇଛ | ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ | ତୁମର କୌଶଳକୁ ପରିଷ୍କାର କରିବା ଏବଂ ଜୀବନର ପସନ୍ଦ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଲୁକ୍କାୟିତ ସମ୍ଭାବନାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ତୁମେ ପ୍ରୟାସରେ ନିୟୋଜିତ | କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଦୈନଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ଠାରୁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଟାଣି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉଦାସୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | କ୍ରୋଧ ଅନୁଭବ କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ | କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ଲାଭରେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ, ଯଦି ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଭୁଲ ଧାରଣା ହଟାଯିବ | ଚାପକୁ ବଢେଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଭାବନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆଜି କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବିଶେଷ କରି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଟିକିଏ ଅସୁବିଧା ସହିତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଟିକିଏ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ କାମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରିତ କରେ | ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ କରିପାରେ | ଆପଣ କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ଚାପ ହ୍ରାସ କରନ୍ତି | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ପ୍ରଶଂସା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃ। କରିବା ପାଇଁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଏକ ଉପାୟ କରନ୍ତୁ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ | ବିରକ୍ତିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଶାନ୍ତ ରୁହ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ | ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତୁମର ଅସୁବିଧାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଇବ | ତୁମର ପରାଜୟରୁ ତୁମେ କିଛି ଶିକ୍ଷା ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ କହିବା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିବାଦରେ ଧରାପଡନ୍ତି, ତେବେ ମନ୍ତବ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ | ଆଜି ଏକ ଦଳ ପରି କାମ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ଧାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଡକୁ ରହିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଅସୁସ୍ଥତା ସତ୍ତ୍ୱେ, ତୁମର ସମର୍ପଣ ପ୍ରଶଂସାର ଯୋଗ୍ୟ, ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖିବ ଯାହାଦ୍ୱାରା ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ଆପଣ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଏହା ତୁମର ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ କଠିନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ହେବ, ଯାହା ତୁମର ହୃଦୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗିପାରେ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ଆପଣ କେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପାଦ ଦିଅନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଏପରି କିଛି କରିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ଆକର୍ଷିତ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନକାରାତ୍ମକତା ଆଣନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ, ସେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିପରୀତ ଜିନିଷ ବିସ୍ତାର କରୁଛନ୍ତି | ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସେମାନଙ୍କୁ ତୁମର ମନ ଏବଂ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ଦିଅ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଗୋଷ୍ଠୀରେ ଯୋଗଦେବା ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମହଙ୍ଗା ହେବ, ବିଶେଷତ ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବନ୍ଦ ନକରନ୍ତି | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମୟ ଠିକ୍, ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସାକ୍ଷାତ କରିନାହାଁନ୍ତି | ତୁମ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଆଗରୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଯେ ତୁମେ ଆସୁଛ, ନଚେତ୍ ଏହା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଟେନସନ ଏବଂ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ହେଉଛି ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭର ସମଷ୍ଟି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଉଭୟ ଘର ଏବଂ ଅଫିସରେ ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମର ଅଭିଜ୍ଞତା ମଜାଦାର ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବ | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିନିଷ କାହା ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣ ବୈବାହିକ ସଂପର୍କରେ ସତେଜତା ଏବଂ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନୁକୂଳ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ତୁମ ସହିତ ସମୟ ଏବଂ ଉପହାର ବିତାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି | | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ଅଧିକ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ତୁରନ୍ତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ତର୍କର ତର୍କକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ଭଲ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ସହଯୋଗରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ହେବ। ଋଣ ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭଲ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କାରବାର ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଲାଭବାନ ହେବ | ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନିଅ | କଳ୍ପନାକୁ ରୋମାନ୍ସରେ ଆଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ | ଋଣ ଦେବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପଦ, ସମ୍ମାନର ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏହି ଉତ୍ତମ ସମୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଖୋଲିବ | ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅବିବାହିତମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଏହି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ କିମ୍ବା ଭାଇଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏକ ନୂତନ ଆଇଟମ୍ କ୍ରୟ କରାଯିବ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମର ଜୀବନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ସମସ୍ତେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି କେହି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଆରାମରେ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଏକ ସ୍ପଷ୍ଟ ସିଦ୍ଧାନ୍ତରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଧନ ଉପକୃତ ହେବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ମନ-ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *