rasi

୧୧ ଜାନୁୟାରୀ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କାଗଜ, ଫାଇଲ୍ କିମ୍ବା ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ବନ୍ଧୁଗଣ – ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ କୌଣସି ବଡ଼ ଚିନ୍ତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ | ଆପଣ ଉନ୍ନତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥିର ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ସେମାନଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ହେତୁ ସେମାନେ ସବୁକିଛି ଭଲ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବକ୍ତବ୍ୟ ହେତୁ, ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ | କାହାର ଆଗ୍ରହ ପାଇଁ ନିଜକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ବଦନାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଭୁଲିଯିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ସଂପର୍କରେ ନକାରାତ୍ମକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ନିଜ ରହସ୍ୟ ନିଜ ପାଖରେ ରଖ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ, ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଦୁର୍ଘଟଣା ହେତୁ ଆଘାତ ନହେବା ପାଇଁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପରିବାରରେ ଯେ କୌଣସି ଚାହିଦା କାମ ପାଇଁ ଯୋଜନା ହେବ | ତୁମର କାମ ପାଇଁ ତୁମେ କାହାଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ପୁରୁଣା ନିବେଶ ଯୋଗୁଁ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଉଦାସୀନ କରିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସହାୟ ମନେ କରିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଖବରକୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଆଚରଣରେ କମ୍ ସ୍ଥିରତା ହେତୁ, ଆପଣ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଗାଇ କୁ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଗର୍ବିତ ରହିବେ | ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏକ ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରି କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ | ଘରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ତୁମର ସଫଳତା ପାଇଁ ତୁମେ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ, ଏବଂ ତୁମେ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସଞ୍ଚୟ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଇତ୍ୟାଦି ରୋଗ ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ପରିବେଶ ରହିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦିନଟି ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ନୁହେଁ | ତେଣୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଜିନିଷ ବଦଳିପାରେ | ଏହା ପରେ, ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯିବ | ମନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପିଲାମାନେ ଖୁସି ଦେଖାଯିବେ | ଆଜି, ଆପଣ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଧାରା ସହିତ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆଘାତ କରିବା ଭଳି ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସମ୍ପର୍କ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା କିଛି ଛୋଟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଘଟିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ତୁମର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଶକ୍ତି ହେବ, ଯାହାକି ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଯତ୍ନକୁ ଯେ କୌଣସି କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟରେ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବ | ଆଜି ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାଧାରଣତ ମଧ୍ୟମ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଖୁସିରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ସନ୍ତୋଷଜନକ କରିବ | ପରିବାରରେ କିଛି ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନର ସହ ଚାଲିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି – ଆଜି, ତୁମେ ପଢିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତରରେ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବ | ଏକ ନୂତନ ସହଭାଗୀତା କିମ୍ବା ନୂତନ ଉଦ୍ୟମରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର କାମ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହଯୋଗରେ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ରାଜନୀତିରେ କିମ୍ବା ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବେ | ଶରୀରରେ ଅଳସୁଆ ହେବାର ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିବ | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା ଏବଂ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମକୁ ବାରଣ କରାଯାଇଥିବା ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ତୁମେ ପାଇପାରିବ | ଘରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କର |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *