rasi

୧୧ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶାନ୍ତି ଆସିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଭଲ ଖବର ସୁଖ ଆଣିଦେବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅନେକ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅର୍ଥହୀନ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ସଫଳତା ହେବ | କିଛି କାମ କରାଯିବ ଏବଂ କିଛି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି, ନିଜ ଦୋଷ ଦ୍ୱାରା ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ଆଜି ନିଜ ଭିତରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ମା ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ସୁଖମୟ ପରିବେଶରେ ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବକେୟା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ କଠୋରତାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପୁରୁଣା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ଜିନିଷ ବୁଝିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ବଡ ଅଫର ପାଇ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ଏପରି ମାନସିକ ସ୍ଥିତିରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ବେକାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କିଛି ଭଲ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇବେ | ମଲ୍ଟିଟାସ୍କିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | କାହା ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ନକରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଭବିଷ୍ୟତର ଚିନ୍ତାଧାରା ବିଷୟରେ ମନରେ ଏକ ବେଲୁନ୍ ଚିନ୍ତା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖନ୍ତୁ | ଆଶାକରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବିଳମ୍ବ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଜୀବନସାଥୀ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ମନରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ଅଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନର ଅଭାବ ଅଛି | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି -ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଦିନ ବିତାଇବେ | ଆଜି ତୁମର କାମ ତୁମର ବିଜୟର କାରଣ ହେବ | ଶାରୀରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନାକୁ ମୂଲ୍ୟବାନ କରିବ | ଆଜି ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗର ସମାଧାନ ହେବ। ଆଜି ଅବିବାହିତମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଆସିପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜିନିଷ ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ପରୀକ୍ଷା କରିବାର କ୍ଷମତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଗରେ ରଖିବ | ଆଜି, ଆପଣ ଚାଲୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | କୌଣସି ତଥ୍ୟ ବିନା ବିଷୟକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଟିକେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଜୀବନ ଏବଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ, ସେଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅ | ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସହିତ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଘେରି ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଭଲ ପୁସ୍ତକ ମଧ୍ୟ ପଢିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜ୍ଞାନ ବଢେଇବା | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ମାମଲାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମହଙ୍ଗା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଋଣ କରିଥିବା ଟଙ୍କାକୁ କେହି ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ରହିବ | ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି – ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ସତେ ଆପଣ ନିଜକୁ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପାଇବେ | ସମୟ ନଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଆଲୋଚନାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଭଲ ଖବର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କର ନାହିଁ | ଯଦି ତୁମର ସେହି ସମସ୍ତ ଗୁଣ ଅଛି ତେବେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ସମ୍ଭାବନା ଆଣିବାର ଅଭ୍ୟାସ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ବିରୋଧୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ। ଶୋକ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | କୌଣସି ଚିନ୍ତାର ସମାଧାନ ହେବ | ପୁରୁଣା ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢାଇବା ପାଇଁ ତୁମେ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆୟୋଜନ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ଶୁଭ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଜାରି ରଖିବ | ମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଯଦି ଆପଣ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ମନୋବୃତ୍ତିରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କିମ୍ବା ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣିପାରିବେ | ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କରେ ଦୁଃଖର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇବେ | ଆଜି ଦିନସାରା ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମନୋରଞ୍ଜନରେ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | କ୍ରୋଧରେ କହିବା ଏବଂ କ୍ରୋଧରେ କହିବାର ତୁମର ଅଭ୍ୟାସ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରିୟ ମନେହୁଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *