rasi

୧୪ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଅସଜତା କାରଣରୁ ଆଜି ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ନିଜକୁ ଫସିରହିଥିବା ମନେ କରିବେ , ଜି ଭାଗିଦାରୀଙ୍କୁ ମୁସକିଲର ସାମ୍ନାକରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଉଥଳ ପୁଥଲ ହେଉଛି, କେଉଁ ଫଇସଲା କିମ୍ବା ସ୍ଥିତିରେ ସାମିଲ୍ ନ ହୁଅନ୍ତୁ , ଯେବେ ଠିକ୍ ଭାବେ ବୁଝିପାରିନଥିବେ , ଆଜି ଛୁଆ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ଆପଣଙ୍କୁ ନାରାଜ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଟିକିଏ ସମୟ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି , ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମନ ଲଗାଇକରିବେ ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ , ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଂବନ୍ଧ ଚିନ୍ତାଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରେ , ଯାହାପାଇଁ ଆପଣ ଦୁଃଖି ଅନୁଭବ କରିବେ , ଏହି ରାଶିର ବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କ ସଫଳତା ସୁନିଶ୍ଚିତ ମିଲିବ , ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିପାରିବ , ସୁର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ସମୟରେ କେଉଁ ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ଯାଇକରି ମହାମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ରର ଜପ କରନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦାରିଦ୍ରତା ଦୁର ହେବାକୁ ଯାଉଛି , କର୍ମ ବ୍ୟସ୍ତତାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ , କିଛି ଜିନିଷ ତୟ ସମୟରୁ ବିଳମ୍ବରେ ହେବ , ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ଅଛି । ଯଦି ଆପଣ କେଉଁ ଆଡେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ,ତେବେ ଯାଇପାରିବେ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ରହିବ , ଆଜି କାହା ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ବିନମ୍ର ସ୍ୱଭାବର ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏଥିରେ ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ପଡୀବ , ଅଫିସରେ କିଛି ମାମଲା ଆଜି ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ ।

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଲଭ ମେଟ୍ ଙ୍କ ସହ ଭଲ ସଂବନ୍ଧ ହେବ , ଇଚ୍ଛିତ ସଫଳତାପାଇଁ ଯୋଜନାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଏକ ବଡ ସଉଦା ଅନ୍ତିମ ରୁପ ନେଇପାରେ , ଆପଣ ନିଜ ନିକଟ ଓ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଯାଈପାରନ୍ତି । ଅଚାନକ ମନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ, ଯାହା ଫାଈଦା ଦାୟକ ହେବ , ମନୋବଳ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ ମନରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଭାବନା ଆସିପାରେ,  ଅଫିସରେ କାମକୁ ନେଇ ମାଲିକ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଗୁଡିକ ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି  କ୍ୟାରିୟର ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଫଇସଲା ପାଇଁ ଦିନ ଠିକ୍ ଅଛି , ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କିଛି କଥାରେ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ମଧୁରତା ଆସିପାରେ,  ବ୍ୟବସାୟରେ ନବିନ ବିଚାର କାରଣରୁ ଅନ୍ତିମ ମିନିଟ୍ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଈପାରେ , ଆପଣ କିଛି ଏପରି କରିବେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପଛରେ ପଶ୍ଚାତାପ କରିବାକୁ ନ ପଡିପାରେ,  ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିତିରେ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଗଙ୍ଗାଜଳରୁ ଶିବଙ୍କର ଅଭିଷେକ କରି ଓଁ ନମଃ ଶିବାୟ ମନ୍ତ୍ରର ଜପ କରନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଉଧାର ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଭାବିଥିବା ଅଧିକାଂଶ କାମ ପୁରା ନ ହେବାରୁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନ ମିଲିପାରିବାରୁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଠିକ୍ ରହିବ , କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତାରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ପ୍ରେମୀଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ଭାବନାକୁ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବାପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅଛି , ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ଏକ ନୁଆ କୀର୍ତ୍ତିମାନ ସ୍ଥାପନ କରି ଆଗକୁ ବଢିବେ ।

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କାମରେ ମନ ନ ଲାଗିବା କାରଣରୁ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , କିଛି ନୁଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ହେଲେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ମନରେ ଉଦାସ ଭାବନା ରହିବ,  କେଉଁ ବି ସମ୍ପତ୍ତି ସଉଦାରେ ଅନ୍ତିମ ରୁପ ଦେବା ପୁର୍ବରୁ ଦସ୍ତାବିଜକୁ ଧ୍ୟାନରେ ପଢନ୍ତୁ , ନହେଲେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ,  ସରକାରୀ କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅପୟଶ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଏଥିପାଇଁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ , ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ସମୟ୍ ଅତିବାହିତ୍ କରିବେ , ପ୍ରୋପଟି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲଡିଲ୍ ମିଳିବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି କାହାର ସହାୟତାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଲିପାରିବ , କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ କମ୍ ଲାଗିବ , ନିୟମ ଓ ଆଇନ୍ ଅଣଦେଖା କରିପାରନ୍ତି , ପ୍ରେମୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧରେ ଆସିଥିବା ଭୁଲ୍ ଧାରଣା ସାମ୍ନାରେ ସାମାନ୍ୟରୁ ଅଧିକା ସାହାସ ଓ କୁଶଳତା ସହ କରିବାକୁ ହେବ , କେଉଁ ମାମଲାରେ ନୁଆ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି , ଛାତ୍ରଙ୍କର ମନୋକୁଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ବଞ୍ଚିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଅନୁଭୁତ ହେବ , ଧନ ଆଗମନ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ରହିବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି , ବିରୋଧୀଙ୍କ ଉପରେ କାବୁ ପାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ , ଚାକିରି ପେଶା ଜାତକତେ କଠିନ୍ ପରିଶ୍ରମରୁ ନିଜ ବରିଷ୍ଠଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦାୟିତ୍ୱ ବଢିବ , ନିଜ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ,  କେଉଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରେ , କମର୍ସ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ଅଛି , କିଛି ଲୋକଙ୍କର ମୁଡ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ।

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଆନନ୍ଦ ନେବେ , ଓ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବି ବଢିଯିବ , ପଇସା ଓ ପରିବାର କିଛି କଥାକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଯଦି ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଜ ଜିନିଷର ଅତିରିକ୍ତ ସୁରକ୍ଷା କରିବାର ଦରକାର ଅଛି । ବିଜନେସ୍ ରେ ଫାଇଦା ହେବ , ବିତ୍ତିୟ ମୁଦ୍ଧାକୁ ସମାଧାନ କରିବାପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଲାଗିପାରେ,  ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ଏକ ନୁଆ ଉର୍ଜା ମିଳିପାରିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ରେ ସକ୍ରିୟତା ଦେଖାଯାଉଛି , କିଛି ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ୍ ମିଲିପାରିବ ନାହିଁ , ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିପାରିବ ନାହିଁ , ନିଜ ବରିଷ୍ଠ ସହକର୍ମୀଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ସମାନ ରୁପରେ ଆକର୍ଷିତ କରିବେ , କେଉଁ ଅସହାୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଖୁସି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ନିୟୋଜିତ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ ପୁର୍ଣ୍ଣ ହେବାର ଆସାର ଅଛି । ଜବ୍ ରେ ସଫଳତା ଓ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ରେ ଚିନ୍ତା ଆସିପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କେଉଁ ନୁଆ ପରିଯୋଜନା କାମ କରିବାପୁର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିନେବେ  ବୁଝିବିଚାରି କରି କିଛି କଥା କୁହନ୍ତୁ , କାହା ସହ ଅଧିକା ଉପଦେଶ ନେଲେ କିଛି ଫାଇଦା ହେବ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଟିକିଏ ସମସ୍ୟା ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଦୁଃଖି ହୋଇପାରନ୍ତି , ନିଜ ଛୁଆଙ୍କ କାରଣରୁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପରିଶ୍ରମ ଅନୁପାତରେ କମ୍ ସଫଳତା ମିଳିବ , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କ ତାଲମେଳ ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *