rasi

୨୧ ଜାନୁୟାରୀ ଶୁକ୍ରବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ଛାତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ନିର୍ମିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲାଭଜନକ ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ଟିକେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ତେଣୁ ଆଜି ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମେ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣ ରାତିରେ ଟିକେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟର ଅନୁକୂଳ ମତାମତ ଖୋଜିବା କିମ୍ବା ଗ୍ରହଣ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି  : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ ଚୁକ୍ତିନାମା କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏଭଳି ଆର୍ଥିକ ଦିନରେ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଶା କରାଯାଏ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ, ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ବିନିଯୋଗ ପୂର୍ବରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କଠାରୁ କିମ୍ବା କୌଣସି ଜ୍ଞାନବାନଙ୍କଠାରୁ ମତାମତ ପାଇବା ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତୁମର ଇଚ୍ଛିତ ଏବଂ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବାର ଦିନ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ, ନିଜକୁ କ୍ରୋଧର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ତୁମର ଭାଷଣରେ ବିଶେଷ ସାୟାମ ବଜାୟ ରଖ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ବନ୍ଦ ହେବାର ଆଶା ଅଛି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ଆଣିପାରେ | କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ଶତ୍ରୁଠାରୁ ବିପଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେପରି ସେପରି କାହା ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କିମ୍ବା ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ସାମାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିବାକୁ ଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ କରିପାରେ | ଆଜି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କ୍ରପ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯାଇପାରିବ | କାହାକୁ ନ ପଚାରି ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ ଏବଂ ତୁମର କାମରୁ ଅର୍ଥ ରଖ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ରୋଜଗାରର ନୂଆ ଉପାୟ ଖୋଜିବାର ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ଉପରେ ସବୁକିଛି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଆଜି, କାହାର ସ୍ମୃତି ହେତୁ ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କିମ୍ବା ବିବାଦରେ, ପାଦକ୍ରା ଅଧିକ ଟେନସନକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି କେହି ଜଣେ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆଜି, ଘର ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ରୋଜଗାରର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ପାଇଛନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତି କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆଣିପାରେ | ଆଜି କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଏହି ଦିନ ଲିକା ଭାଗ୍ୟରେ କିଛି ବଡ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କର | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଅଧିକ ଭଲ କରିବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ଅସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ମାନସିକ କ୍ରୋଧ ଆସିପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କୌଣସି ଚାପଗ୍ରସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ରହିଥିବା କିମ୍ବା ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ସମୁଦାୟ ନକାରାତ୍ମକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଉଛନ୍ତି | ଆଜି ଘରେ ବୃଦ୍ଧ କିମ୍ବା ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି କାହାଠାରୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ମତାମତ ପାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟଠାରୁ ଚାକିରି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବାକୁ କିଛି ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଏକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଟିକେ କଷ୍ଟଦାୟକ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି, କୌଣସି ନୂତନ ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *