rasi

୨୧ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ ଏବଂ ଖୋଲା ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବା କିମ୍ବା କଲ୍ ନକରି ସମସ୍ୟା ଆଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଆରାମ ପାଇବା ପରେ ଶାନ୍ତି ରାସ୍ତାରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର କିମ୍ବା ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ମନ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ତଥାପି, ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ଆଜି ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ଆଣିପାରେ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ଅତୀତ ଛାଡି ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି କରିବା | ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଶୁଭ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି କିଛି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ପ୍ରାଚୀନ କିମ୍ବା କିଛି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଟିକିଏ ଦୁଃଖର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏପରି ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମତାମତ ନିଅନ୍ତି | ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ସେଦିନ ଭଲ ନୁହେଁ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି ସଫଳତାର ରାଶିର ଲକ୍ଷଣ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ସଫଳତା ସ୍ଥିର ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ଯାନ୍ତ୍ରିକତାକୁ ଅଧିକ ଭାରରୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ | ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ନୂତନ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଦମ୍ପତିମାନେ ଆଜି ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆମେ ଏକ ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁକୁ କହିବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକିଏ ଭଲ, ତେଣୁ ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ନହୁଏ ତେବେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯେକ old ଣସି ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆଜି କାହାକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଯୋଗୁଁ ନୂଆ କବାଟ ଖୋଲିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ଟିକେ ଅଡୁଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନର ଅତି ସାଧାରଣ ପାସ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି କାହାର ଜୀବନରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କିମ୍ବା କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଏହା ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଣିପାରେ | ଆଜି, ତୁମର ଚାର୍ଜ ଉପରେ ଏକ ବିଶେଷ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ଭଳି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଛୋଟ ସମ୍ପର୍କ ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି, ତୁମେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିସ୍ଥିତିର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ମାମଲାକୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ରକ୍ଷା କରିବ | ଆଜି,କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଗାଡିରେ ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କର ବୁଝାମଣା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଯଦି କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବହୁତ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଦିନ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ ଲାଭ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏଥି ସହିତ, ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଉପାୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ବିପକ୍ଷ ଦଳ ଦୁର୍ବଳ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆଜି ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଏ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯିବାର ଆଶା ମଧ୍ୟ ଅଛି | କିନ୍ତୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରେ | ଆଜି, ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ବୋଲି ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *