rasi

୨୫ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ମଣିଷମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲୁକ୍କାୟିତ ବୈଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରି ଏହି ଦିନକୁ ସିଦ୍ଧ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ଜ୍ଞାନ ସହିତ କରି ପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଦେଖାଇବେ | କଳା ରଙ୍ଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଯେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଳସୁଆ ତ୍ୟାଗ କରିବା ଜରୁରୀ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ଦୂରେଇ ରଖିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାରୁ ରକ୍ଷା କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ଚିହ୍ନ ସହିତ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ସଫଳତା ପାଇଁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବେ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଭଲ ହେବ | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଲାଭଜନକ ହେବ | ଜମି ଏବଂ କୋଠା ଇତ୍ୟାଦି କ୍ରୟ ଏବଂ କ୍ରୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଧର୍ଯ୍ୟହୀନତା ଏବଂ ଅଳସୁଆର ଅନୁଭବ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ତୁମର ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ | ଦିନସାରା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କେତେକ ବ୍ୟବସାୟିକ ବିଷୟ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରିୟଜନ ହୋଇପାରେ, ଶାନ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଏବଂ ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ବ୍ୟବହାରରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା କିମ୍ବା ଲାଭ ହେବ | ଏହା ପିଲାମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ମହିଳା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ସଂଗଠିତ କରିବାରେ ଆପଣ ଅଧିକ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ପିଲାମାନେ ରୋମାଞ୍ଚକର ଖବର ଆଣିପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀଙ୍କର ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା ଥାଇପାରେ | ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ସୁଖ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କର ଭୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ପ୍ରାର୍ଥନା ଶିକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନେଇଯିବ | ରାଜକୀୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ହାସଲ କରିବ | ଆଜି ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ କୋର୍ଟ ଏବଂ କୋର୍ଟ ପାଇଁ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ରାଜନେତାମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଯାନର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ବିବାହ ବିବାହରେ ରହିବ | ଏକ ବଡ ଖର୍ଚ୍ଚ ହଠାତ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ | ଏହାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ଆପଣ କିଛି ଅପମାନରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ଯଦି ଆପଣ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଫଳତା ପାଇନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହେବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କ୍ଷେତ୍ର ଅନେକ ବିପଦ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ | ଧର୍ଯ୍ୟପୂର୍ବକ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଲୋକମାନେ ତୁମ ପାଇଁ ଯାହା କରିଛନ୍ତି ତାହା ଭୁଲିଯାଅ ଏବଂ ତୁମର କାମକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଭାବରେ କର | ଆପଣ ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ଏବଂ କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରିବା ତୁମର ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆଜିର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ ହେବ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା t ଣ ପ୍ରଥମେ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ସଫଳ ଦିନ | ପାଣ୍ଠି ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ବହୁତ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି କୌଣସି ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଯେତେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସେତେ ଭଲ | ପେଟ ରୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସମୟକୁ ବହୁତ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଜୀବନ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ବଞ୍ଚିବ | ଭାବନାକୁ ଆଜି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ପରିବାର ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ନୂତନ ଡିଲ୍ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନା ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆୟ ସ୍ଥିର ରହିବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରକାର ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ | ତିକ୍ତ କଥା କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ବୃଥା ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି | ରୋମାନ୍ସରେ ନିଜ ମନକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, କାରଣ ପ୍ରେମ ସର୍ବଦା ଅନ୍ଧ ଅଟେ | ମାନସିକ ଉତ୍ସାହର ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯଥାସମ୍ଭବ, ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଦୁଃଖଦ ଖବର ଦୂରରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଥାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ସଫଳତା ନ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ନିରାଶ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ହେତୁ ଆଜି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କେହି ବିବାଦ କରିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହାକୁ ନେଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ଆକାଂକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *