21

ପିଲାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ କାଢି ସ୍ଵାମୀ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଅଧ ରାତିରେ ସ୍ତ୍ରୀ ତା’ର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ଚଲେଇଛି ରାସଲୀଳା |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟକ ଦିନ ମୋବାଇରୁ ମୋବାଇଲ ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ବା ଫୋଟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହା ସଭ୍ୟ ସମାଜର ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରିଦେଉଛି , ଏହି ଅସାମାଜିକ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏପରି କେତେକ ନୀରିହ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି , ତେବେ ନିକଟରେ ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ପରି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ଆମ ସମାଜରେ ହେଉଥିବା ଅପରାଧ ଗୁଡ଼ିକରେ ସମାଜ ଲୋକଙ୍କ ଯେତିକି ଭୁଲ ସେତିକି ଭୁଲ ହୋଇଥାଏ ସେତିକି ଭୁଲ ହୋଇଥାଏ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କର ,

ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାୟତଃ ଵିଵାହ ସଂଵନ୍ଧ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଓ ପରେ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡ ଏହି ପରି ଘଟଣା ବହୁତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସହ ଆପଣଙ୍କ ରୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିବ | ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଯାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ରଖିଦେଇଛି , ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ବିବାହିତା ମହିଳା ତା ସ୍ବାମୀକୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ପୁଅ ସହ ସଂପର୍କ ରଖିଛି , ଆପଣମାନେ ଏହିପରି ଘଟଣା ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ତ ଶୁଣିଥିବେ ଯେ ନିଜ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ପୁଅ ସହ ରଖିଥାନ୍ତି ସଂପର୍କ ,

ତେବେ ଆଜି ଦେଖନ୍ତୁ ଏଠାରେ କୈାଣସି ଝିଅ ନୁହେଁ ବରଂ ଗୋଟିଏ ସ୍ତ୍ରୀ ଯିଏକି ଭିଡିଓ କଲ୍ ରେ ଅନ୍ୟ ପୁଅ ସହ କଥା ହେଉଛନ୍ତି , ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରାତିରେ ସ୍ଵାମୀ ନଥିବା ସମୟରେ ସ୍ତ୍ରୀ ତାର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସହ କ’ଣ କ’ଣ କଥା ହେଉଛି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା , ତେବେ ସେ ରାତି ଅଧରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ କହୁଛନ୍ତି ତୁମେ ଜଲ୍ଲଦି ଜଲ୍ଲଦି ଆସ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା କରି ହେଉନାହିଁ , ମୋତେ ନିଦ ଲାଗୁଛି ଶୋଇପଡିବି , ତାପରେ ମହିଳା ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଶୋଇ ନାହାଁନ୍ତି , ତାପରେ ରାତି ଅଧିକ ହୋଇଗଲାଣି କହି ସେ ତାର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କୁ ଡାକିଛି ଓ ତା ସହ ରାସଲୀଳା କରିଛି ,

ତେବେ ସ୍ଵାମୀର ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଏହିପରି ଲଜ୍ୟା ଜନକ କାଣ୍ଡ କରୁଛନ୍ତି ମହିଳା , ଏହି ମହିଳାର ଗୋଟିଏ ପୁଅଟିଏ ଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଛନ୍ତି ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ୟା କର କଥା ଅଟେ , ତେବେ ଏହିପରି କେତେକ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଵିଵାହିତ ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ସହ ସଂପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହା ଥିଲା ସଂପୁର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *