rasi

୨୭ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ face ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପାଦ ଦିଅନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମର ଶକ୍ତି ସ୍ତର ବଢାଇବାକୁ ଜଣେ ଯୋଗ ଅଭ୍ୟାସ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଏକ ମନୋରମ ଚାଲିବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଫିଟ୍ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସାହସ ଏବଂ ମନ ସହିତ ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସୂଚନା ଦେଇପାରିବେ | ଅଫିସରେ ତୁମର ବରିଷ୍ଠମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ନ ନେବାକୁ ମନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୃଥକ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଦିନ ଯେତିକି ଆଗକୁ ବଢୁଛି ତୁମର ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଉନ୍ନତ ହେବ | କିଛି ବିଶ୍ରାମ ପରେ, ଆପଣ ପୁନର୍ବାର ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ମଧ୍ୟ ଗତି ହାସଲ କରିପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରି ସ୍ଥିର ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପାସ୍ ହୋଇପାରେ | ପୂର୍ବ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେୟ ଦେଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ନିର୍ମାଣ କରୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ପାଗକୁ ବାଧା ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମିଠା କଥା କହି ତୁମେ ସବୁକିଛି କରି ପାରିବ | ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଡାଏଟ୍ କିମ୍ବା ନୂତନ ବ୍ୟାୟାମ ପଦ୍ଧତି ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରକୁ ସକ୍ରିୟ କରି ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତେଣୁ, କେବଳ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଦ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଭଲ ସମୟ ଆସିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନେକ ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଆଜି ଗତିଶୀଳ ହେବ | ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଘରର ପରିବେଶକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ଯାହା କାମ ଆରମ୍ଭ କର, ତୁମେ ସେହି କାମରେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟ ପାଇବ | ତୁମେ ଏପରି ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ ଯାହା ତୁମର କ୍ୟାରିୟରରେ ଉନ୍ନତ ଆଶା ପାଇଁ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରୁଛନ୍ତି, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣ ଅଜାଣତରେ କାହାର ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରିପାରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ, ଯାହା ଖୁସି ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଋଣ ନେଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଶବ୍ଦର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ, ଏହି କାରଣରୁ, ବୟସ୍କ ଲୋକମାନେ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯିଏ ବ୍ୟାୟାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ଆଜି, ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ସୂଚନା ପାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ସୁବିଧା ପାଇବେ | ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରି ମନ ଦୁଃଖିତ ହେବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବୁ .ନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ କାହାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ଆପଣ ଯାହା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ତାହା ପୂରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେବ | ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହୋଇପାରିବ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ବିଶେଷ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିବେ। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମାଲୋଚନା କରାଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଏକୁଟିଆ ରହିବେ | ଆପଣ ଆଜି ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗରେ ଭାଗ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ | ତୁମ ଜୀବନରେ ନୂଆ ଉଚ୍ଚତାକୁ ଛୁଇଁବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରୟୋଗ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଜିନିଷ ରଖନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଘରୋଇ ଦାୟିତ୍ କୁ ଅଣଦେଖା କର, କିଛି ଲୋକ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହି ଦିନ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିପାରେ | ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଆଗମନରୁ ଆନନ୍ଦ ଦିନ ହେବ | ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର କିଣି ପାରିବେ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟହୀନ ବୁଲିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଫଳତା | ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମୂର୍ଖ କଥା କହିବା ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଶାନ୍ତ ରହିବା ଭଲ | ଆଜି ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଅଶୁଭ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଅସୁସ୍ଥତା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସହଜରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ବୁଝିପାରିବେ | ଆପଣ ନିରାଶା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତର ହ୍ରାସ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତେଣୁ, ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ, ନଚେତ୍ ବଜେଟ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ଯେତେ ନିକଟତର ହେଉ ବା ନହେଉ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମହିଳାମାନେ ଝିଆଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆଜି, ସମୟ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ, ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସୁସଂଗତ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ଭାବନା ସହିତ ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବନା ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଜିନିଷ ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନୁହେଁ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଅଛି | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ କୌଣସି ଖୁସି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *