6

ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଝିଅକୁ ଜବରଦସ୍ତି ଡାକି କରିଲା ରାସଲୀଳା – ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟକ ଦିନ ମୋବାଇରୁ ମୋବାଇଲ ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ବା ଫୋଟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହା ସଭ୍ୟ ସମାଜର ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରିଦେଉଛି , ଏହି ଅସାମାଜିକ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏପରି କେତେକ ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି , ତେବେ ନିକଟରେ ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ପରି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ଆମ ସମାଜରେ ହେଉଥିବା ଅପରାଧ ଗୁଡ଼ିକରେ ସମାଜ ଲୋକଙ୍କ ଯେତିକି ଭୁଲ ସେତିକି ଭୁଲ ହୋଇଥାଏ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କର ,

ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାୟତଃ ଵିଵାହ ସଂଵନ୍ଧ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଓ ପରେ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡ ଏହି ପରି ଘଟଣା ବହୁତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସହ ଆପଣଙ୍କ ରୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିବ | ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଯାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ରଖିଦେଇଛି , ଯେଉଁଠାରେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ରାସଲୀଳା କରୁଥିବା ସମୟରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଧରା , ଶେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ ଘଟଣାଟି କଣ ଜାଣିପାରିବେ , ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଏକ ଛୋଟ ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ଜଙ୍ଗଲରେ ଯେଉଁଠାରେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀ ଏକ

ଯୁବକ ସହ ରାସଲୀଳା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଗ୍ରାମ ଵାସିଙ୍କ ହାତରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଧରା , ରାସ୍ତାରେ ସ୍କୁଲ ଯିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଯୁବକ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଏହି ନଵମ ଶ୍ରେଣୀର ଯୁବତୀ , ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ରାସଲୀଳା ପାଇଁ ଝିଅଟିକୁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଡାକିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଝିଅଟି ମନା କରିବାରୁ ପୁଅଟି ତାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା , ଯେଉଁଥିରେ ଝିଅଟି ରାଜି ହୋଇ ଘରେ କୈାଣସି ବାହାନା କହି ଜଙ୍ଗଲକୁ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ରାସଲୀଳା କରିବା ସମୟରେ ଗାଁ ଲୋକେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ ,

କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟିର ଭିଡିଓ କରାଗଲା ସେତେବେଳେ ଝିଅଟି ଦୂରକୁ ଦୈାଡି ପଳାଇଛି କିନ୍ତୁ ଲୋକେ ତାକୁ ଧରି ନେଇ ପୋଲିସ ଧମକ ଦେଇ ତାର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ କରିଥିଲେ ଏବଂ ରାସଲୀଳା କରୁଥିବା କଥା ନେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଗାଳି ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଝିଅଟି ବହୁତ କାନ୍ଦିଥିଲା ଏବଂ ଘରକୁ ଯିବ ବୋଲି କହିଲା ତେବେ ଏହା ଥିଲା ସଂପୁର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *