rasi

୨୮ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିପାରେ | ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ବିରକ୍ତ ଦେଖାଯିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଆପଣ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡିକରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କର ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ଏକ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ people ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ କିଛି ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ଅସଫଳ ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେଉ | ତୁମର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ସମାଜରେ ଉନ୍ନତି କରିବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ମୀନ ଲୋକମାନେ ଆନନ୍ଦରେ ଦିନ ବିତାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେଇପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *